Firmad / suuremad seltskonnad


Dragonboat

Dragonboat'id (draakonipaadid) on aluseks meeskondliku aerutamise spordile, millega saavad tegeleda kõik – nii harrastajad kui professionaalsed aerutajad ja sportlased. Draakonipaatide võistluse algus ulatub sama kaugele kui iidsete olümpiamängude ajalugu Antiik-Kreekas. Veesport, mille juured on igivanades rituaalsetes kommetes ja mis toimuvad juba üle 2000 aasta.
Draakonaerutamine kuulub ka rahvusvahelise aerutamisföderatsiooni (International Canoe Federation – ICF) aerutamise ametlike distsipliinide hulka.
Täismõõdus draakonpaadid on 20+2 kohalised hiidkanuud, kus aerutajad istuvad paarikaupa kõrvuti, aerutades aerudega üks ühelt ja teine teiselt küljelt. Lisaks aerutajatele kuuluvad paatkonda tüürimees ja taktitrummar.
Paate on meil 2, paneme veele korraga 42 inimest tuld purskavate draakonitega, kust ei puudu ka tüürimees ja trummipõrin.
Dragon on turvaline laiapõhjaline alus, matkajad, kes kardavad vette kukkumist, võivad rahuliku südamega pardale tulla.
Jõgedest soovitame draakoniga matkama tulla Pirita jõele, kus lisaks jõeäärsele loodusele saame minna uudistama Pirita kloostrit ja KGB maja.Dragonboati matka hind algab 500€,

sõltudes jõest ja lisateenustest