Laste sünnipäevad


Geopeitus

Geopeitus ehk Jaht Eesti moodi tähendab isetoimivat mängu, kus peidetud aarete koordinaadid antakse osalejatele ja GPS seadmete abil leiavad võistlejad vastavad maamärgid. Geopeitus võimaldab kindla eesmärgiga mööda põnevaid kohti ringi kolada või korraldada seikluslikku mängu kasvõi Teie tagahoovis, vanalinnas, kodu lähedases metsatukas – ükskõik kus.
Meie geopeitus ei põhine kindlal sissetöötatud rajal, vaid iga kliendi jaoks koostatakse just tema üritusega kokku sobiv ja põnev plaan. Kontrollpunktid peidetakse hoolikalt valitud kohtadesse ning võistkonnad asuvad seda GPS seadmetega varustatult otsima. Mäng sobib nii vabalt valitud kohale looduses kui linnas aga ka näiteks ridamisi lahendusi otsides õhtuse kohtumispaiga leidmiseks. Seega - "aarde" mõõtmetel piire pole.
Geopeitus sarnaneb veidikene autos naviga sõitmisele. On koordinaadid mis on sisestatud seadmesse ja seade sisuliselt juhatab soovitud punkti. Vahe vaid selles, et see seade juhatab otse linnulennult läbi metsa, üle jõe või raba. Ise peate sobiva raja valima. GPS ei saa aru kas teele jääb kellegi hoov, plank või maja millest tuleb ümber minna.
Geopeituse võib ühendada ka mingi tegevusega. Näiteks saab geopeituse kontrollpunktidest vihjeid koha kohta, kus toimub õhtune kokkusaamine. Kontrollpunktidesse võib panna ka temaatilisi küsimusi näiteks ündmuse tellija kohta või küsimusi koolitusel läbitud teemadest.
Kui on lapsed või lapsemeelsed metsas, siis anname neile kaasa GPS saatja (sama seade mida kasutatakse jahikoerte jälgimiseks). See saatja saadab meile pidevalt signaali osalejate asukohaga, mida meie näeme oma arvuti ekraanilt. Nii kaua kui kogu grupp püsib koos on nad kõik lihtsalt leitavad ja ei ole ära eksimise ohtu.Geopeituse hind: alates 10€/in.

Kõik sõltub, kuhu soovite mängu tellida, kui eriline rada koostada ja mis on osalejate arv.


Hinnas:

  • Instrueerimine
  • GPS seadmed igale teamile
  • Võitjatele auhinnad