KANUUMATKAD


Üks põnev kanuuretk lööb särtsu sisse nii linnamelust kurnatud sugulastele ja sõpradele kui kontoriseinte vahelt välja pääsenud kolleegidele. Mingeid erilisi oskusi kanuusõit ei nõua. Kasuks tuleb muidugi rahulik meel ja koostöö samas paadis viibijatega. Vaikse vooluga jõel või siledal järvepinnal saab mõlaliigutus kiiresti selgeks ning tänu päästevestidele pole põhjust pabistada ka napi ujumisoskusega aerutajal.

Iga kanuumatk on täiesti erinev. Kes soovib suure lõbusa seltskonnaga nalja ja naeru, mille juurde käib enamasti ka mõne kanuu veealune testimine ning tõdemus, et vesi on märg, kes jälle eelistab paarikaupa kuuldamatult vee peal liuelda ning indiaanilikku sõudeoskust proovida. Pärast veeteekonda on kuiva maa peale pääsemine ja kaldapiknik omaette rõõm. See, kas pidu kestab hommikuni ning veetee jätkub ka järgmisel päeval, sõltub juba seltskonna soovidest.

Kanuuseltskonna suurusel piiranguid pole. Meie kogemused Kanuuno, 24h ja 36h kestvussõitude korraldamisel näitavad, et Eesti jõgedel pole miski võimatu. Oleme valmis korraga veele panema kuni 250 inimest. Kanuudena kasutame 3 inimese kanuusi, mida on lihtne juhtida ka kahekesi. Samuti on meil olemas üheinimese kayakid neile, kes soovivad individuaalselt vee peal aega veeta.Kanuumatka hind algab 30€

Õpilasgruppidele nädalasisestel päevadel (E – N) alates 15€
Kanuumatk uue suure turvalise kanuuga (4 kohalised)

Täiesti uue teenusena pakume nüüdsest kanuumatku, kus ühes kanuus tavapärase kahe/kolme inimese asemel on mugav istuda neljal. Kanuusse mahub terve pere või väiksem sõpruskond. Tegemist on pikemate ja laiemate kanuudega, millel on roteeritud ühes tükis neljarealine iste. Istumisalune on täidetud õhuga, muutes kanuu uppumatuks ja andes talle hea jäikuse ning ujuvuse. Tänu nendele omadustele on uued kanuud ääretult turvalised matkamiseks näiteks väikeste lastega. Kanuu kandevõime on kuni 500kg, seega võib ühte paati istuda ka 4 täiskasvanut.
Siit leiad endale sobiva kanuumatka oma kaaslaste arvu järgi

  • retail svg icon
  • YKSI/KAKSI

  • retail svg icon
  • PEREGA/SÕPRRADEGA

  • retail svg icon
  • FIRMAD/SELTSKONNAD

  • retail svg icon
  • LASTE SÜNNIPÄEVAD