Firmad / suuremad seltskonnad


Safariauto ringsõit koos jalgsimatkaga Kõrvemaal

Tule proovi elamuslikku sõitu mööda rabasi ja oose ZIL 131 safariautos. Tegemist on nõukogude päritolu sõjaväe kasutusse mõeldud kõrgendatud läbitavusega 6x6 veolise veokiga. Kastis kohti 35 kuni 40´le inimesele.
Jalgsimatk viib seltskonna ainulaadsesse kohta Eestis: üle endise N - Liidu armee suurtükiväe harjutusväljaku. Pideva pommitamise ja tulekahjude tulemusena mets hävis ja asemele tekkis kanarbikunõmm. Tänapäeval on koht looduskaitse all ja peale kasvav mets raiutakse nõmme säilitamiseks maha. Pinnases on näha harjutamiseks kaevatud laskepesi ning kõikjal on näha ka mürskude plahvatusel tekkinud kraatreid. Matka pikkus on 3 km. Selle ajaga mil reisiseltskond giidiga matkab jõuavad safariautod matka teise otsa seltskonnale vastu.

Matka pikkus: 3-4h.Hind: alates 34€/in.

Minimaalselt 15, maksimaalselt 80 inimest.

Kuidas me päeva sisustame:

  • Koguneme Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses
  • Giid jagab omapoolseid õpetussõnu ja seejärel paigutame reisiseltskonna safariautodesse
  • Läbime teekonna pikkuses 27 kilomeetrit, mille käigus jäävad teele Pikanõmme oos, Riistakõrve raba, Soodla jõgi koos kopratammiga, Venejärv ja Püüsaare raba. Põnevamates kohtades teeme lühiajalisi peatusi ja giid räägib vaadeldavast objektist. Jalgsi liikumist safari käigus on kokku 500 – 600 meetrit. Jala peab minema Soodla jõele kopratammi ja koprapesa vaatama ning Venejärve uudistama.
  • Jalgsimatk
  • Safari jätkub

Hinnas on koht safariautos, matkajuhi teenus.
Raskusaste: sõidame mööda väikseid, osaliselt halva kvaliteediga metsateid, kuid autos istumine on mugav nii lastele kui vanematele inimestele.
NB! Grupi liikmed, kes ei soovi jalgsimatkal osaleda, võivad vabalt autodesse jääda.